...

Quady CFMoto CForce we Wrocławiu — 520L, 850 Touring i trzy wersje 1000: parametry, ceny i wybór

Opublikowano: · Autor: Anna

CFMoto CForce to najszersza gama quadów w naszym salonie we Wrocławiu — pięć maszyn od 495 cm³ do 963 cm³ i od 29 900 zł do 59 900 zł. Wszystkie mają napęd 4×4, automatyczną przekładnię CVT i homologację T3b. Poniżej układamy je obok siebie: ceny i roczniki z kart konkretnych egzemplarzy, parametry techniczne z oficjalnych kart katalogowych CFMOTO.

W skrócie: CForce 520L EPS (495 cm³) to najtańsze wejście w markę — quad jednocylindrowy do rekreacji i lżejszej pracy. CForce 850 Touring GEN3 (800 cm³) i trzy wersje CForce 1000 (963 cm³) to dwucylindrowe V-Twiny do ciężkiej roboty i dłuższych tras: większy prześwit, 26-litrowy bak zamiast 17-litrowego i wyraźnie większy zapas momentu obrotowego. Różnica, która w praktyce decyduje najczęściej, to nie moc, tylko prześwit i pojemność zbiornika.

Gama CFMoto CForce w salonie we Wrocławiu

W ofercie stoi pięć quadów CFMoto. Pojemność, rocznik i cena pochodzą z kart konkretnych sztuk — to nie są uśrednione dane modelowe.

ModelPojemnośćRocznikNapędCena
CForce 520L EPS495 cm³2025dołączany 4×429 900 zł
CForce 850 Touring GEN3800 cm³2026dołączany 4×442 900 zł
CForce 1000 Touring963 cm³2026dołączany 4×453 900 zł
CForce 1000 Premium HO ABS963 cm³2025dołączany 4×458 900 zł
CForce 1000 MV963 cm³20264×459 900 zł

Pełny listing marki z aktualną dostępnością znajdziesz na stronie pojazdów CFMoto, wszystkie czterokołowce — w dziale quadów, a całą ofertę jednośladów i quadów — w sekcji motocykle i quady.

Co mówią oficjalne karty katalogowe CFMOTO

Poniższe liczby pochodzą z kart technicznych producenta na rynek europejski (CFMOTO Deutschland, stan 10.10.2025 i 17.07.2025). Dotyczą wersji katalogowych 520L ABS, 850 Touring ABS SE i 1000 Touring ABS — nazwy wersji w salonie bywają inne, więc dane traktuj jako obraz różnic między półkami, a nie jako metrykę konkretnej sztuki.

ParametrCFORCE 520L ABSCFORCE 850 Touring ABS SECFORCE 1000 Touring ABS
Silnik1 cylinder, SOHC, 495 cm³V-Twin, SOHC, 800 cm³V-Twin, SOHC, 962,6 cm³
Moc27,8 kW (38 KM) @ 6750 obr.52,5 kW (71 KM) @ 7500 obr.63 kW (86 KM) @ 7500 obr.
Moment obrotowy40 N·m @ 6000 obr.70 N·m @ 5500 obr.88 N·m @ 5500 obr.
Prześwit250 mm305 mm320 mm
Zbiornik paliwa17 l26 l26 l
Masa własna / DMC371 / 626 kg475 / 760 kg483 / 768 kg
Bagażnik przód / tył30 / 60 kg20 / 40 kg20 / 40 kg
Wyciągarka (maks. uciąg)1580 kg1580 kg1580 kg
HomologacjaT3bT3bT3b

Uczciwa uwaga o mocy: w kartach naszych egzemplarzy przy wersjach 1000 widnieje 90 KM, a przy 850 — 75 KM, podczas gdy niemieckie karty katalogowe tych serii podają 86 KM i 71 KM. Różnice biorą się z wersji i rynku, na jaki homologowano daną sztukę. Wiążąca jest zawsze moc wpisana w dokumentach konkretnego pojazdu — pokazujemy je przed zakupem w salonie.

520, 850 czy 1000 — co naprawdę je różni

Przeskok między 520L a resztą gamy nie polega tylko na mocy. CForce 520L EPS to jednocylindrowy quad o masie własnej 371 kg, z 17-litrowym bakiem i prześwitem 250 mm. To maszyna do rekreacji, jazdy po działce, po lesie i do lżejszej pracy przy domu — z EPS-em, dołączanym napędem 4×4, hydraulicznymi hamulcami tarczowymi i homologacją dwuosobową. Producent deklaruje dla tej wersji prędkość maksymalną 90 km/h.

CForce 850 Touring GEN3 i cała trójka CForce 1000 to już dwucylindrowe V-Twiny. Dwa cylindry zamiast jednego to inna kultura pracy przy dłuższej jeździe i wyraźnie większy zapas momentu pod obciążeniem: 70–88 N·m kontra 40 N·m. Dochodzi do tego 26-litrowy zbiornik (o 9 litrów większy od 520L) i prześwit 305–320 mm, czyli o 5,5–7 cm więcej miejsca pod podwoziem. W błocie, na koleinach i przy jeździe z osprzętem ta różnica jest odczuwalna szybciej niż różnica mocy.

Trzy wersje tysiąca — czym się różnią

  • CForce 1000 Touring (53 900 zł) — wersja turystyczna: wspomaganie EPS w trzech trybach, odpinany tylny most, gazowe amortyzatory, osłony dłoni, bumpery przedni i tylny.
  • CForce 1000 Premium HO ABS (58 900 zł) — to samo plus ABS, dotykowy ekran z Car Play i podgrzewane manetki. Jedyny quad CFMoto w naszej ofercie z układem ABS.
  • CForce 1000 MV (59 900 zł) — wersja terenowa „mud vehicle”: wyciągarka, relokator chłodnicy przeniesiony wyżej, osłony podwozia, felgi beadlock i podgrzewane manetki. Układ napędowy opisany na karcie jako stałe 4×4, a nie dołączane.

Relokacja chłodnicy w wersji MV to nie kosmetyka: przeniesienie wymiennika z przodu maszyny wyżej, zwykle na przedni bagażnik, ma chronić układ chłodzenia przed zapchaniem błotem podczas jazdy w terenie podmokłym.

Który model do czego

  1. Rekreacja, działka, las, pierwszy quad — CForce 520L EPS. Lżejszy, tańszy w ogumieniu i mniej wymagający dla kogoś, kto dopiero uczy się pracy ciałem na quadzie. Ma za to największe bagażniki z całej trójki z kart katalogowych: 30 kg z przodu i 60 kg z tyłu. Jeśli to Twój pierwszy pojazd tego typu, zacznij od naszego przewodnika po wyborze quada.
  2. Codzienna praca, osprzęt, dłuższe trasy — CForce 850 Touring GEN3 albo CForce 1000 Touring. 26-litrowy bak i 70–88 N·m momentu to inna liga zastosowań niż 520L, a 7-calowy wyświetlacz TFT i EPS robią robotę przy wielogodzinnej jeździe.
  3. Teren ciężki, błoto, przeprawy — CForce 1000 MV z relokowaną chłodnicą, osłonami podwozia i felgami beadlock.
  4. Dużo jazdy po utwardzonych drogach dojazdowych — CForce 1000 Premium HO ABS, jedyna wersja z układem przeciwblokującym.

Jeżeli wahasz się między CFMoto a inną marką z naszej oferty, mamy to rozpisane osobno: gamę quadów Segway Snarler a jeżeli patrzysz też na jednoślady tych marek — porównanie marek motocykli CFMOTO, KOVE, QJMotor i Segway.

Homologacja T3b, rejestracja i uprawnienia

Wszystkie quady CFMoto z naszej oferty mają w dokumentach homologację T3b — tę samą kategorię potwierdzają karty katalogowe producenta dla wersji 520L, 850 Touring i 1000 Touring. To klasa, w której pojazd jest w papierach traktowany jak ciągnik rolniczy kołowy, a nie jak motocykl czy quad terenowy bez dopuszczenia do ruchu. O tym, jakie uprawnienia są potrzebne i jak przebiega rejestracja, pisaliśmy szczegółowo w artykule quad we Wrocławiu — homologacja, rejestracja i prawo jazdy. Jeżeli rozważasz zamiast quada pojazd typu side-by-side, różnice opisuje porównanie quada i buggy. Dokumenty homologacyjne konkretnego egzemplarza pokazujemy przed zakupem w salonie.

Każdy z pięciu quadów CFMoto z tej listy jest u nas dostępny na jazdę testową, a część maszyn można też sprawdzić dłużej, wypożyczając je z naszej wypożyczalni.

RD

Redakcja DealerAuto

Zespół redakcyjny salonu DEALERAUTO we Wrocławiu. Opisujemy parametry pojazdów na podstawie kart z naszej oferty i oficjalnych kart katalogowych producentów. Publikacja: 4 listopada 2026.

Źródła

  1. CFMOTO — oficjalna karta katalogowa CFORCE 1000 TOURING ABS, stan 10.10.2025 (V-Twin SOHC 962,6 cm³, 63 kW / 86 KM @ 7500 obr., 88 N·m @ 5500 obr., CVT H/L/N/P/R, homologacja T3b, prześwit 320 mm, bak 26 l, masa własna 483 kg / DMC 768 kg, bagażniki 20/40 kg, wyciągarka 1580 kg, 105 km/h) — cfmoto.de
  2. CFMOTO — oficjalna karta katalogowa CFORCE 850 TOURING ABS SE, stan 17.07.2025 (V-Twin SOHC 800 cm³, 52,5 kW / 71 KM @ 7500 obr., 70 N·m @ 5500 obr., T3b, prześwit 305 mm, bak 26 l, 475 / 760 kg, bagażniki 20/40 kg) — cfmoto.de
  3. CFMOTO — oficjalna karta katalogowa CFORCE 520L ABS, stan 10.10.2025 (jednocylindrowy SOHC 495 cm³, 27,8 kW / 38 KM @ 6750 obr., 40 N·m @ 6000 obr., T3b, prześwit 250 mm, bak 17 l, 371 / 626 kg, bagażniki 30/60 kg, 90 km/h) — cfmoto.de
  4. Karty pojazdów CFMoto w ofercie DEALERAUTO — pojemność, rocznik, wyposażenie i ceny pięciu quadów CForce — dealerauto.com.pl

Chcesz usiąść na tych quadach? Wszystkie stoją we Wrocławiu — umów się na oglądanie i jazdę testową, a dobierzemy model do tego, do czego quad ma realnie służyć.

Najczęściej zadawane pytania

W ofercie DEALERAUTO ceny pięciu quadów CFMoto CForce zaczynają się od 29 900 zł za CForce 520L EPS (495 cm³, rocznik 2025), przez 42 900 zł za CForce 850 Touring GEN3 (800 cm³), 53 900 zł za CForce 1000 Touring i 58 900 zł za CForce 1000 Premium HO ABS, po 59 900 zł za terenową wersję CForce 1000 MV.

To dwie różne półki. 520L ma jeden cylinder o pojemności 495 cm³, 17-litrowy zbiornik paliwa i prześwit 250 mm, a według karty katalogowej producenta 27,8 kW (38 KM) i 40 N·m. CForce 1000 to dwucylindrowy V-Twin 962,6 cm³, 63 kW (86 KM) i 88 N·m, bak 26 l i prześwit 320 mm. W praktyce o wyborze częściej decyduje prześwit i pojemność baku niż sama moc.

Wszystkie quady CFMoto z naszej oferty mają homologację T3b, czyli w dokumentach są kołowym ciągnikiem rolniczym. O dopuszczeniu konkretnego egzemplarza do ruchu i o wymaganych uprawnieniach decyduje wpis w jego dokumentach — formalności rozpisaliśmy w artykule o homologacji, rejestracji i prawie jazdy na quada. Dokumenty danej sztuki pokazujemy przed zakupem w salonie.

Do pracy z osprzętem i na dłuższe godziny lepsze są wersje dwucylindrowe — CForce 850 Touring GEN3 lub CForce 1000 Touring: 70–88 N·m momentu obrotowego, 26-litrowy zbiornik i prześwit 305–320 mm. Karty katalogowe producenta podają dla tych wersji wyciągarkę o maksymalnym uciągu 1580 kg. Model 520L ma za to największe bagażniki: 30 kg z przodu i 60 kg z tyłu.

W naszej ofercie układ ABS ma jedna wersja — CForce 1000 Premium HO ABS (58 900 zł). Ta sama wersja ma dotykowy ekran z Car Play i podgrzewane manetki. Pozostałe cztery quady CForce z oferty mają hamulce tarczowe bez układu przeciwblokującego.

Tak. Wszystkie pięć quadów CFMoto z tej listy jest dostępnych na jazdę testową w salonie we Wrocławiu, a część maszyn można sprawdzić dłużej, wypożyczając je z naszej wypożyczalni.

CFMoto CForce 1000 Touring — quad, oferta salonu DealerAuto Wrocław
×

    Poznaj nasze modele w czasie jazdy testowej.

    Chcesz sprawdzić, jak dany samochód sprawdza się w codziennej jeździe? Wypełnij formularz, wybierz interesujący Cię model i dogodny termin. Skontaktujemy się, aby potwierdzić szczegóły i przygotować auto do jazdy próbnej.

    Jaki model Cię interesuje?

    Podaj swoje dane kontaktowe


    Preferowany termin jazdy próbnej (opcjonalnie)

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.